SIKÇA SORULAN SORULAR

Araç kiralamak günümüzde en gözde  hizmetlerden biri olarak ilgi görmektedir. Öncelikli sebebi ise hayatımıza girmiş olan COVİD-19 salgını nedeniyle insanların daha izole tatil veya seyahat yapma ihtiyaçlarının doğmasından kaynaklanıyor. Araç kiralamanın avantajları sadece size özel bir hizmet verilmesi başta olmak üzere araç bakımı ve masraflarından kurtularak sadece seyahatinize veya işinize odaklanabilmektir. Sizleri havalimanı vb. Ulaşım istasyonlarında karşılayarak Antalya’ya geldiğiniz an itibariyle ulaşım sorunundan uzaklaştırıyoruz.

Anlık Transfer, aynı zamanda Antalya içinde araç kiralama (Rent a car) hizmeti ile sizler için ekonomi ve lüks segment araç kiralama hizmeti sunmaktadır. Araç kiralama hizmeti olarak şoförlü ve şoförsüz araç kiralama olarak iki türde araç kiralama hizmeti sunmaktadır. Şoförlü araç kiralama hizmetimizin çeşitleri mevcuttur. Saatlik kiralama ve gün içinde tahsis olmak üzere en çok kullanılan iki madde ön planda olmak üzere sizlerin talebi doğrultusunda birçok hizmet çeşidimiz ile sizlerin taleplerini yerine getirmek için 7/24 hizmet vermekteyiz. Araç kiralama hizmetlerini neden tercih etmelisiniz? Araç kiralama tatil veya seyahatleriniz sürecinde ulaşımınızı kolaylaştıracak bir hizmettir. Dilerseniz filomuzdan şoförsüz araç kiralayarak talebiniz olan gün boyunca aracınız her an yanınızda olabilir. Bu hizmet sayesinde tatil veya seyahatiniz süresince zaman ve ulaşım konusunda konforun tadını çıkarabilirsiniz. 

Anlık transfer, Antalya havalimanı transfer hizmetlerinde profesyonel kadrosuyla sizlere transfer hizmetini satın aldıktan sonra sadece tatilinizi düşünmenizi sağlar. Çünkü Anlık Transfer, transferiniz için vermiş olduğunuz bilgiler doğrultusunda sizlerin transferlerini uçağınızdan başlamak üzere takibe alır ve sizleri karşılamak için hazır bekler. 

HEMEN ARA WhatsApp